Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Belly Sandwich
Интересно име, уште поинтересна комбинација.
Тип на оброк:
Состојки:
Бургер лепче
Јунешко месо
Мајо сос
Чили оил
Зелка салата

Калории 590 kcal
Протеини 33 грама
Јаглехидрати 44 грама
Масти 28 грама
Цена 220 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar