Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Brisket Sandwich
Повеќе од сендвич.
Тип на оброк:
Состојки:
Бургер лепче
Јунешко месо
Пржено јајце
Мариниран кромид
Мајо сос
Чими сос
Домат
Рукола

Калории 743 kcal
Протеини 40 грама
Јаглехидрати 51 грама
Масти 39 грама
Цена 240 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar