Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Crispy Sandwich
Со ова, не можеш да погрешиш.
Тип на оброк:
Состојки:
Бургер лепче
Крцкаво пилешко месо
Мајо сос
Чили оил
Зелка салата

Калории 814 kcal
Протеини 48 грама
Јаглехидрати 48 грама
Масти 22 грама
Цена 190 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Brisket Sandwich Bar