Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Кесадиља Пуерта
Оригинално. Мексиканско. Сочно.
Тип на оброк:
Состојки:
Тортиља
Пилешко месо
Гауда
Мешан кашкава
Сос од павлака
Калории 831 kcal
Протеини 59 грама
Јаглехидрати 37 грама
Масти 50 грама
Цена 140 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tex Mex Puerta