Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Crispy Chicken Burger
Единствено подобро од чикен бургер е крцкав чикен бургер.
Состојки:
Пилешки стек
Бургер лепче
Сланина
Ајсберг
Ранч сос
Чили сос
Помфрит
Калории 1400 kcal
Протеини 53 грама
Јаглехидрати 127 грама
Масти 72 грама
Цена 180 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од M'S Street Food