Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Шампионски Бургер
Шампионско добар и вкусен.
Состојки:
Бургер лепче
Говедско месо
Чедар
Сланина
Јајце на око
Ајсберг
Карамелизиран кромид
Бургер сос
Помфрит
Калории 1705 kcal
Протеини 91 грама
Јаглехидрати 123 грама
Масти 88 грама
Цена 300 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од M'S Street Food