Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Double Cheeseburger
Ако одбиеш двојна доза кашкавал, не можеме да бидеме другари.
Состојки:
Бургер лепче
Говедско месо
4х чедар
Ајсберг
Кромид
Кисели краставички
Бургер сос
Помфрит
Калории 1450 kcal
Протеини 70 грама
Јаглехидрати 122 грама
Масти 70 грама
Цена 360 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од M'S Street Food