Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Classic Cheeseburger
Eдинствениот лош чизбургер е оној што уште го немаш пробано.
Состојки:
Бургер лепче
Јунешко месо
2х Чедар
Ајсберг
Кромид
Бургер сос
Кисели краставички
Помфрит
Калории 1340 kcal
Протеини 64 грама
Јаглехидрати 121 грама
Масти 62 грама
Цена 250 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од M'S Street Food