Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Classic Cheeseburger
Eдинствениот лош чизбургер е оној што уште го немаш пробано.
Состојки:
Бургер лепче
Јунешко месо
2х Чедар
Ајсберг
Кромид
Бургер сос
Помфрит

Калории 1340 kcal
Протеини 64 грама
Јаглехидрати 121 грама
Масти 62 грама
Цена 250 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од M'S Street Food