Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Чиа Пудинг
Шарен, вкусен и здрав - Совршен Инстаграм појадок.
Состојки:
Чиа семе
Млеко од индиски орев
Овошје
Агаве
Цимет
Калории 433 kcal
Протеини 14 грама
Јаглехидрати 31 грама
Масти 31 грама
Цена 120 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Vega