Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Chicken Burger
Кога не знаеш што да јадеш, Дози чикенбургер е вистинскиот избор.
Состојки:
Бургер лепче
Пилешки стек
Марула
Домат
Кисели краставички
Бургер сос
Помфрит
Калории 1228 kcal
Протеини 71 грама
Јаглехидрати 122 грама
Масти 47 грама
Цена 140 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Dozzy Burger House