Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Double Cheeseburger
Или го обожаваш и не можеш без него, или го живееш животот целосно погрешно.
Состојки:
Бургер лепче. Говедско месо
2х Ајдамер
Марула
Домат
Кисели краставички
Кромид
Бургер сос
Помфрит
Калории 1425 kcal
Протеини 65 грама
Јаглехидрати 124 грама
Масти 73 грама
Цена 200 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Dozzy Burger House