Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Бурито со Гвакамоле
Бурито кое секогаш е вистинскиот избор.
Тип на оброк:
Состојки:
Тортиља
Пилешко месо
Жолт ориз
Салца од пченка
Гвакамоле паста
Павлака
Свежа салата

Калории 606 kcal
Протеини 39 грама
Јаглехидрати 45 грама
Масти 30 грама
Цена 140 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tex Mex Puerta