Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Ранчеро Текс Бурито
Свежо, едноставно и вкусно за секој ден.
Тип на оброк:
Состојки:
Tортиља
Пилешко месо
Ранчеро салца
Црвен грав
Жолт ориз
Мешан кашкавал
Павлака
Калории 899 kcal
Протеини 67 грама
Јаглехидрати 55 грама
Масти 45 грама
Цена 160 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tex Mex Puerta