Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Пилешко Пуерта Ролињо
Оригинален мексикански вкус по одлична цена.
Состојки:
Тoртиља
Пилешко месо
Карамелизиран кромид
Мед
Сенф
Мајонез
Зелка
Морков
Калории 992 kcal
Протеини 53 грама
Јаглехидрати 51 грама
Масти 63 грама
Цена 120 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Tex Mex Puerta