FoodGuru MK
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Бамби Крофна
Ако не можеш да кажеш нешто убаво за оваа крофна, не кажувај ништо.
Тип на оброк:
Состојки:
Тесто за крофна
Млечно чоколадо
Чоколаден крем
Киндер Буено
Плазма

Калории 390 kcal
Протеини 5 грама
Јаглехидрати 42 грама
Масти 21 грама
Цена 70 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Donut Bar Skopje