Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
120
50 ДЕН
45 min
(1237) Коментари
2357 Нарачки
Dozzy Burger
Дози Бугер - Автентичен вкус кој не може да биде подобар.
Состојки:
Бургер лепче
Говедско месо
2х чедар
Сланина
Печурки
Марула
Домат
Кисели краставички
Кромид
Бургер сос
Помфрит
Калории 1730 kcal
Протеини 88 грама
Јаглехидрати 122 грама
Масти 98 грама
Цена 260 ДЕН
ИЗБЕРИ КОЛИЧИНА
-
1
+
Повеќе оброци од Dozzy Burger House