FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! 🙌

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Едноставно. Флексибилно. Профитабилно.

Вози, доставувај
и заработувај со

FOOD GURU

Едноставно. Флексибилно.
Профитабилно.


Приклучи се на тимот
и искористи ги сите
поволности кои ги нудиме.

Зошто да работиш за Food Guru?

Почнувајќи од изборот помеѓу работа со полно или скратено работно време, до можност од покривање на повеќе смени со цел поголема заработка, ние нудиме одлични услови за работа.
Системот по кој работат доставувачите е прегледен, брз, и лесен за користење. Без разлика на искуството со модерни технологии, секој може да научи како да го користи системот за само неколку минути.
Ние цениме одговорна и исполнителна работа. Со Food Guru, секој може да заработи многу.
Со исполнување на предвидениот месечен минимум на доставени нарачки, секој Food Guru доставувач се здобива со бенефити од програмата за лојалност како што се парични награди, поголема провизија, уникатни поклони, попусти во омилените ресторани, итн.

Услови за работа

  • Минимална возрасна граница - 18 години
  • Чисто и угледно возило
  • Поседување на важечка возачка дозвола
  • Возачко искуство од барем една година
  • Минимална возрасна граница - 18 години
  • Поседување на важечка возачка дозвола
  • Минимална возрасна граница - 18 години
  • Поседување на важечка лична карта