FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! 🙌

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Азиско
Додадено во омилени
Брокула со кинески печурки во сос од морски плодови (#78)
By Star Ocean
280 ДЕН
Чипс од компири (#73)
By Star Ocean
150 ДЕН
Говедски мускул со печурки во сос од пиво (#58)
By Star Ocean
380 ДЕН
Говедско месо со кромид (#56)
By Star Ocean
280 ДЕН
Кинеска Салата (#20)
By Star Ocean
200 ДЕН
Кинески Леб (#90)
By Star Ocean
30 ДЕН
Компири во соја сос (#72)
By Star Ocean
220 ДЕН
Лигњи во грне (#68)
By Star Ocean
720 ДЕН
Лута салата од зелка (#22)
By Star Ocean
100 ДЕН
Луто Говедско Месо (#50)
By Star Ocean
290 ДЕН
Луто пилешко на царски начин (#31)
By Star Ocean
240 ДЕН
Луто пилешко во слатко-кисел сос (#390)
By Star Ocean
240 ДЕН
Луто Пилешко Месо (#34)
By Star Ocean
230 ДЕН
Луто свинско на царски начин (#40)
By Star Ocean
260 ДЕН
Луто свинско во слатко-кисел сос (#49)
By Star Ocean
290 ДЕН
Луто Свинско Месо (#43)
By Star Ocean
280 ДЕН
Луто телешко во слатко-кисел сос (#54)
By Star Ocean
300 ДЕН
Луто-кисела Супа (#13)
By Star Ocean
90 ДЕН
Мешана Салата (#27)
By Star Ocean
120 ДЕН
Морски плодови во грне (#66)
By Star Ocean
690 ДЕН
Пилешка супа (#12)
By Star Ocean
110 ДЕН
Пилешки Крилца (#30)
By Star Ocean
250 ДЕН
Пилешко со кари (#36)
By Star Ocean
210 ДЕН
Пилешко со печурки (#35)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко со зеленчук (#38)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пролетни ролници со месо (#92)
By Star Ocean
200 ДЕН
Пролетни ролници без месо (#91)
By Star Ocean
180 ДЕН
Пржен кинески зеленчук во сос од морски плодови (#77)
By Star Ocean
260 ДЕН
Пржен компир на ленти со лук и лут сос (#79)
By Star Ocean
180 ДЕН
Пржен модар патлиџан (#71)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржен зеленчук на кинески начин (#70)
By Star Ocean
210 ДЕН
Пржени Брокули (#76)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржени печурки во соја сос (#75)
By Star Ocean
220 ДЕН
Пржени пелмени со месо (#93)
By Star Ocean
210 ДЕН
Риба со зеленчук (#64)
By Star Ocean
330 ДЕН
Риба во грне (#65)
By Star Ocean
400 ДЕН
Риба во слатко-кисел сос (#62)
By Star Ocean
340 ДЕН
Рибја Супа (#15)
By Star Ocean
130 ДЕН
Салата од цвекло и морков (#26)
By Star Ocean
90 ДЕН
Салата од краставица со шунка со црни и бели кинески печурки (#25)
By Star Ocean
180 ДЕН
Слатко-кисели пилешки топчиња со ананас (#33)
By Star Ocean
360 ДЕН
Слатко-кисело Крцкаво Свинско Месо (#41)
By Star Ocean
280 ДЕН
Слатко-кисели свински топчиња со ананас (#42)
By Star Ocean
380 ДЕН
Слатко-кисело Крцкаво Пилешко (#32)
By Star Ocean
240 ДЕН
Шпагети со домат (#81)
By Star Ocean
160 ДЕН
Шпагети со морски плодови (#84)
By Star Ocean
200 ДЕН
Шпагети со печурки (#88)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со пилешко месо (#83)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со ракчиња (#86)
By Star Ocean
210 ДЕН
Шпагети со спанаќ (#87)
By Star Ocean
170 ДЕН
Шпагети со шунка (#85)
By Star Ocean
180 ДЕН
Шпагети со зеленчук (#80)
By Star Ocean
160 ДЕН
Супа од брокула (#18)
By Star Ocean
100 ДЕН
Супа од морски плодови (#14)
By Star Ocean
160 ДЕН
Сува Риба (#63)
By Star Ocean
320 ДЕН
Суво Крцкаво Пилешко (#37)
By Star Ocean
220 ДЕН
Суво Крцкаво Свинско Месо (#46)
By Star Ocean
240 ДЕН
Свинско месо со црни и бели печурки и никулци од бамбус (#48)
By Star Ocean
290 ДЕН
Свинско месо со кари (#45)
By Star Ocean
260 ДЕН
Свинско месо со печурки (#44)
By Star Ocean
280 ДЕН
Свинско месо со зеленчук (#47)
By Star Ocean
250 ДЕН
Свинско месо во грне (#495)
By Star Ocean
450 ДЕН
Телешко месо со црни и бели кинески печурки и никулци од бамбус (#53)
By Star Ocean
300 ДЕН
Телешко месо со зеленчук (#52)
By Star Ocean
280 ДЕН
Телешко месо со кари (#51)
By Star Ocean
280 ДЕН
Телешко месо во соја сос (#55)
By Star Ocean
300 ДЕН
Ориз и оброци со ориз (#100)
By Star Ocean
60 ДЕН
Зелка Салата (#21)
By Star Ocean
90 ДЕН
Вегетарјанско мени 1
By Star Ocean
440 ДЕН
Вегетарјанско мени 2
By Star Ocean
300 ДЕН
Вегетарјанско мени 3
By Star Ocean
540 ДЕН
Нудли со пилешко, свинско и говедско (#129)
By Star Ocean
250 ДЕН
Нудли со телешко (#132)
By Star Ocean
250 ДЕН
Нудли со свинско (#131)
By Star Ocean
240 ДЕН
Нудли со пилешко (#130)
By Star Ocean
230 ДЕН
Нудли со зеленчук (#127)
By Star Ocean
220 ДЕН
Стапчиња
By Star Ocean
0 ДЕН
Додатоци
By Star Ocean
20 ДЕН
Зеленчукова супа (#17)
By Star Ocean
90 ДЕН
Пилешка салата во лут слатко-кисел сос (#292)
By Star Ocean
180 ДЕН
Салата од морски алги (#2005)
By Star Ocean
120 ДЕН
Пилешко со црни и бели кинески печурки и никулци од бамбус (#39)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко во соја сос (#391)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко со компири (#392)
By Star Ocean
230 ДЕН
Пилешко во грне (#393)
By Star Ocean
380 ДЕН
Пилешко со ореви (#394)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко со портокал (#396)
By Star Ocean
230 ДЕН
Пилешко со брокула (#397)
By Star Ocean
240 ДЕН
Пилешко во лут сос во специјален кинески сад (#398)
By Star Ocean
320 ДЕН
Свинско во соја сос (#490)
By Star Ocean
290 ДЕН
Свински ребра во соја сос (#491)
By Star Ocean
360 ДЕН
Свинско со модар патлиџан (#492)
By Star Ocean
260 ДЕН
Пушено свинско на кинески начин (#4990)
By Star Ocean
420 ДЕН
Свинско со јајца и црни кинески печурки (#493)
By Star Ocean
260 ДЕН
Свинско во сос со лути пиперки (#497)
By Star Ocean
270 ДЕН
Луто свинско со тестенини (#4900)
By Star Ocean
360 ДЕН
Суви свински ребра (#499)
By Star Ocean
340 ДЕН
Суво луто крцкаво говедско (#57)
By Star Ocean
300 ДЕН
Осум драгоцени плода (#592)
By Star Ocean
280 ДЕН
Пилешко, говедско и свинско во грне (#593)
By Star Ocean
540 ДЕН
Пилешко, говедско и свинско во грне во лут слатко-кисел сос (#595)
By Star Ocean
560 ДЕН
Кинеско пикантно говедско на стапче (#596)
By Star Ocean
400 ДЕН
Телешко во грне (#59)
By Star Ocean
520 ДЕН
Риба во соја (#61)
By Star Ocean
340 ДЕН
Чипс од ракчиња (#67)
By Star Ocean
170 ДЕН
Шпагети со пилешко, свинско и телешко (#82)
By Star Ocean
190 ДЕН
Тестенини со ракчиња (#128)
By Star Ocean
280 ДЕН
Тестенини со морски плодови (#133)
By Star Ocean
280 ДЕН