FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! 🙌

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Салати
Додадено во омилени
Хумус Салата
By Vega
210 ДЕН
Веган Протеин Салата
By Vega
210 ДЕН
Цезар Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Фреш Вафла Салата
By Martini
210 ДЕН
Рукола Вафла Салата
By Martini
210 ДЕН
Прованса Салата
By BKW Hybrid Bar
320 ДЕН
Нане-Нане Салата
By BKW Hybrid Bar
340 ДЕН
Цезар Салата
By BKW Hybrid Bar
320 ДЕН
Маракеш Салата
By BKW Hybrid Bar
270 ДЕН
Домат салата со печурки
By Gran Club
170 ДЕН
Цезар салата
By Gran Club
210 ДЕН
Туна Салата
By Gran Club
200 ДЕН
Power Salad
By Brick Eat
260 ДЕН
Цезар Салата
By Pub Porta
240 ДЕН
Цезар Салата
By Sugar Cube
200 ДЕН
Туна Салата
By Sugar Cube
180 ДЕН
Мешана Салата
By Sugar Cube
140 ДЕН
Шопска салата
By Sugar Cube
150 ДЕН
Салата Тетовска Рапсодија
By Public Room
300 ДЕН
Витаминска Салата
By Public Room
230 ДЕН
Вкусна Салата
By Public Room
290 ДЕН
Мешана Салата
By Enriko
180 ДЕН
Тробојна Салата
By Enriko
240 ДЕН
Цезар Салата
By Enriko
280 ДЕН
Капрезе Салата
By Enriko
220 ДЕН
Таратор
By Enriko
140 ДЕН
Витаминска Салата
By Fast Food Petle
110 ДЕН
Ева Салата
By Fast Food Petle
140 ДЕН
Цезар Салата
By Fast Food Petle
160 ДЕН
Гиро Салата
By Trend Giro Bar
210 ДЕН
Таратор Салата
By Idadija M
110 ДЕН
Шопска Салата
By Idadija M
130 ДЕН
Македонска Салата
By Idadija M
130 ДЕН
Грчка Салата
By Idadija M
150 ДЕН
Мешана Салата
By Idadija M
100 ДЕН
Компир Салата
By Idadija M
110 ДЕН
Морска Салата
By Enriko
470 ДЕН
Шопска Салата
By Enriko
200 ДЕН
Туна Салата
By Enriko
240 ДЕН
Енрико Салата
By Enriko
280 ДЕН
Салата Горгонзола Ореви
By Enriko
280 ДЕН
Грчка Салата
By Enriko
220 ДЕН
Салата Рукола-Шери Домат
By Enriko
200 ДЕН
Салата Спанаќ - Сланина
By Enriko
280 ДЕН
Рукола Салата
By Enriko
160 ДЕН
Таратор Салата
By Enriko
160 ДЕН
Ница Салата
By Enriko
280 ДЕН
Шкампи Салата
By Enriko
320 ДЕН
Брокула Салата
By Enriko
240 ДЕН
Спанаќ-Јагоди Салата
By Enriko
280 ДЕН
Тробојна Песто Салата
By Enriko
260 ДЕН
Песто Италијанска Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Туна Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Брокула Пилешка Паста Салата
By Enriko
270 ДЕН
Салата од Ракчиња
By Public Room
395 ДЕН
Шпанска Крем Салата со Пилешко
By Public Room
285 ДЕН
Иби Салата
By Public Room
300 ДЕН
Туна Салата
By Breadway
140 ДЕН
Паста Салата
By Breadway
140 ДЕН
Цезар Салата
By Breadway
140 ДЕН
Авокадо Салата
By Centar Bar
280 ДЕН
Салата со Ракчиња
By Centar Bar
300 ДЕН
Туна Салата
By Centar Bar
240 ДЕН
Цезар Салата
By Centar Bar
220 ДЕН
Салата од Киноа
By Centar Bar
220 ДЕН
Салата од Козјо Сирење
By Centar Bar
240 ДЕН
Шопска Салата
By Centar Bar
180 ДЕН
Шопска Салата
By Turist Plostad
155 ДЕН
Грчка Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Мешана Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Зелка Салата
By Turist Plostad
150 ДЕН
Чобан/Македонска Салата
By Turist Plostad
180 ДЕН
Либанска Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Протеинска Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Авокадо Салата
By Turist Plostad
230 ДЕН
Пилешка Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Капрезе Салата
By Turist Plostad
240 ДЕН
Power Салата
By Turist Plostad
260 ДЕН
Цецина Салата
By Public Room
300 ДЕН
Тако Вафла Салата
By Martini
260 ДЕН
Аминта Вафла Салата
By Martini
250 ДЕН
Печурка Вафла Салата
By Martini
250 ДЕН
Шопска Салата
By Martini
170 ДЕН
Посна Салата
By Martini
170 ДЕН
Туна Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Вафла Салата со Ракчиња
By Martini
280 ДЕН
Вафла Салата со Лосос
By Martini
290 ДЕН
Салата со морков, брусница и кикирики
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Табуле
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Зелка Морков Салата
By Repete Domasna Kujna
70 ДЕН
Брокули Салата
By BKW Hybrid Bar
280 ДЕН
Туршија
By Repete Domasna Kujna
140 ДЕН
Праз Салата
By Repete Domasna Kujna
130 ДЕН
Руска Салата
By Repete Domasna Kujna
180 ДЕН
Павлака со Кисела Пиперка
By Repete Domasna Kujna
150 ДЕН
Салата Макало
By Repete Domasna Kujna
150 ДЕН
Овчо Сирење
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Урнебес Салата
By Restoran Nacional
140 ДЕН
Пилешка Салата
By Restoran Nacional
160 ДЕН
Телешка Салата
By Restoran Nacional
160 ДЕН
Печурки Салата
By Restoran Nacional
170 ДЕН
Таратур
By Restoran Nacional
100 ДЕН
Салата од Морски Плодови
By Restoran Nacional
400 ДЕН
Салата со Лигњи
By Restoran Nacional
300 ДЕН
Октопод Салата
By Restoran Nacional
500 ДЕН
Морски Коктел
By Restoran Nacional
800 ДЕН
Пинџур
By Restoran Nacional
140 ДЕН
Ајвар
By Restoran Nacional
140 ДЕН
Шопска Салата
By Restoran Nacional
140 ДЕН
Македонска Салата
By Restoran Nacional
130 ДЕН
Селска Салата
By Restoran Nacional
130 ДЕН
Егејска Салата
By Restoran Nacional
160 ДЕН
Мешана Салата
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Мимоза Салата
By Restoran Nacional
140 ДЕН
Грав Салата
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Компир Салата
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Пиперки Салата
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Сезонска Туршија
By Restoran Nacional
120 ДЕН
Цезар Салата
By Restoran Nacional
180 ДЕН
Рукола Салата
By Restoran Nacional
200 ДЕН
Туна Салата
By Restoran Nacional
180 ДЕН
Моцарела Салата
By Restoran Nacional
180 ДЕН
Национал Салата
By Restoran Nacional
200 ДЕН