Chat with us, powered by LiveChat FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Скара
Додадено во омилени
Пилешки стек со кремав зеленчук
By Tetka Biberce
230 ДЕН
Пилешка шницла со тиквички
By Tetka Biberce
210 ДЕН
Свинско Печено
By Tetka Biberce
270 ДЕН
Пилешка Панирана Шницла
By Tetka Biberce
210 ДЕН
Пилешки Зачинети Крилца
By Fast Food Petle
290 ДЕН
Пилешки Стек - Промо
By Fast Food Petle
170 ДЕН
Панирани Печурки
By Gran Club
120 ДЕН
Бечка Шницла
By Gran Club
250 ДЕН
Похована Полнета Пиперка
By Oreov Lad
90 ДЕН
Вргањ во сос од бело вино
By Oreov Lad
320 ДЕН
Свинско филе со вргањ
By Oreov Lad
480 ДЕН
Пастрмка
By Oreov Lad
320 ДЕН
Јунешки мускул во сос од вргањ и шампињони
By Oreov Lad
440 ДЕН
Мешано месо
By Oreov Lad
390 ДЕН
Гурманска Плескавица
By Oreov Lad
280 ДЕН
Пилешко во вргањ
By Oreov Lad
350 ДЕН
Пилешки Прсти
By Tetka Biberce
210 ДЕН
Пилешки прсти со помфрит
By Tetka Biberce
220 ДЕН
Пилешки Прсти
By Fast Food Petle
490 ДЕН
Пилешки Прсти - Промо
By Fast Food Petle
180 ДЕН
Ребра Мабел
By SK Mabel 2020
310 ДЕН
Плескавица Скопски Мерак
By Skopski Merak
320 ДЕН
Јунешки џигер
By Skopski Merak
260 ДЕН
Плескавица
By Skopski Merak
310 ДЕН
Шарпланински смук
By Skopski Merak
580 ДЕН
Пилешки шиш
By Skopski Merak
320 ДЕН
Бечка Шницла
By Skopski Merak
400 ДЕН
Увијач
By Skopski Merak
320 ДЕН
Свинска Бела Вешалица
By Skopski Merak
360 ДЕН
Свинско Филе Скопски Мерак
By Skopski Merak
580 ДЕН
Свинска кременадла со ребро
By Skopski Merak
600 ДЕН
Бифтек
By Skopski Merak
1140 ДЕН
Уштипци
By Skopski Merak
260 ДЕН
Шашлик
By Skopski Merak
620 ДЕН
Јунешки медаљони
By Skopski Merak
750 ДЕН
Свинска коленица
By Skopski Merak
450 ДЕН
Свински Ражничи
By Public Room
280 ДЕН
Свински Суфлаки Бокс
By Papriko's Burger Garden
250 ДЕН
Плескавица Ќерпич
By Idadija M
220 ДЕН
Тенок Димен Колбас
By Idadija M
90 ДЕН
Селско Месо
By Idadija M
260 ДЕН
Потковица
By Idadija M
360 ДЕН
Јунешки Џигер
By Idadija M
120 ДЕН
Пилешки Прсти
By Idadija M
180 ДЕН
Порција Уштипци
By Idadija M
200 ДЕН
Шарска Плескавица
By Idadija M
180 ДЕН
Порција 10 Ќебапи
By Idadija M
160 ДЕН
Телешка Кременадла
By Idadija M
550 ДЕН
Увијач
By Idadija M
180 ДЕН
Пилешки Стек
By Idadija M
150 ДЕН
Плескавица Идадија
By Idadija M
190 ДЕН
Свинско филе во сос
By Gostilnica Kaj Bale
300 ДЕН
Шарска Плескавица
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Свински Ражнич
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Похован Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Плескавица Хит
By Gostilnica Kaj Bale
230 ДЕН
Свинска Коленица
By Gostilnica Kaj Bale
300 ДЕН
Чадена Сланина
By Gostilnica Kaj Bale
170 ДЕН
Бела Вешалица
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Џигер во марамица
By Gostilnica Kaj Bale
170 ДЕН
Ребро во фурна
By Gostilnica Kaj Bale
320 ДЕН
Ќофте - Кебап
By Gostilnica Kaj Bale
14 ДЕН
Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
140 ДЕН
Полнет Пилешки Стек
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН
Свински Увијач
By Gostilnica Kaj Bale
180 ДЕН