FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! 🙌

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Појадок, домашно, апетисани
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Десерти
Додадено во омилени
Сникерс Бар
By Vega
60 ДЕН
Малина Бар
By Vega
60 ДЕН
Сирово Чоколадо
By Vega
120 ДЕН
Јафа Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Бадем/Брусница Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Баунти Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Фереро Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Мача Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Нутела Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Индиски/Ванила Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Кафе бомбици
By Vega
30 ДЕН
Марс Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Рафаело Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Чоко Бери Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Киндер Буено Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Бел Киндер Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Tоблероне Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Сникерс Kрофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Бамби Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Apple Pie Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Твикс Бар
By Vega
90 ДЕН
Вишна Вафла
By Martini
210 ДЕН
Вишна Куп Вафла
By Martini
230 ДЕН
Рафаело Куп Вафла
By Martini
250 ДЕН
Крем М&М Вафла
By Martini
230 ДЕН
Овошна Крем Вафла
By Martini
240 ДЕН
Бабел Вафла
By Martini
250 ДЕН
Грчка Бела Торта
By Zafir
830 ДЕН
Амарена Торта
By Zafir
750 ДЕН
Моцарт Торта
By Zafir
830 ДЕН
Кремино Торта
By Zafir
850 ДЕН
Oпера Торта
By Zafir
900 ДЕН
Eгзотик Торта
By Zafir
750 ДЕН
Пистачио Торта
By Zafir
750 ДЕН
Киндер Торта
By Zafir
700 ДЕН
Торта со темно чоколадо
By Zafir
650 ДЕН
Чоколаден Мус
By Zafir
650 ДЕН
Лешник Торта
By Zafir
650 ДЕН
Њујорк Чизкејк со Вишна
By Zafir
900 ДЕН
Овошна торта со малина
By Zafir
650 ДЕН
Овошна торта со шумско овошје
By Zafir
650 ДЕН
Захер Торта
By Zafir
750 ДЕН
Шумско овошје мус
By Zafir
600 ДЕН
Розен Торта
By Zafir
1100 ДЕН
Трио Чоколадо Торта
By Zafir
600 ДЕН
Трио Овошна Торта
By Zafir
650 ДЕН
Њујорк Чизкејк со чоколадо
By Zafir
900 ДЕН
Њујорк Чизкејк со солен карамел
By Zafir
900 ДЕН
Труфа Торта
By Zafir
600 ДЕН
Грчка Чоколадна Торта
By Zafir
820 ДЕН
Палачинка крем, плазма и банана
By Gran Club
130 ДЕН
Американска палачинка со крем, плазма, банана
By Gran Club
190 ДЕН
Вафла со Нутела и банана
By Sugar Cube
190 ДЕН
Шарена Вафла
By Sugar Cube
190 ДЕН
Торта со малини
By Public Room
190 ДЕН
Чоколадни Топки
By Public Room
190 ДЕН
Овошна Торта
By Public Room
190 ДЕН
Палачинка Чоколадо Банана
By Enriko
200 ДЕН
Палачинка Чоколадо Лешник
By Enriko
200 ДЕН
Палачинка Чоколадо Бадем
By Enriko
200 ДЕН
Палачинка Чоколадо
By Enriko
180 ДЕН
Тирамису
By Enriko
160 ДЕН
Енрико Палачинка
By Enriko
220 ДЕН
Киндер Вафла
By Martini
230 ДЕН
Крем Вафла
By Martini
190 ДЕН
We Were on a Break
By Fluffy
130 ДЕН
Khaleesi
By Fluffy
130 ДЕН
Палачинки Нутела-Плазма
By Fluffy
130 ДЕН
Палачинки со Нутела и Бело чоколадо
By Fluffy
130 ДЕН
Рафаело Кнедла
By Fluffy
80 ДЕН
Joey Doesn't Share Food
By Fluffy
140 ДЕН
Благи Кнедли
By Fluffy
90 ДЕН
Бадем Кроасан
By Joy Cafe & Bakery
80 ДЕН
Нутела Кроасан
By Joy Cafe & Bakery
90 ДЕН
Афион Колач
By Joy Cafe & Bakery
80 ДЕН
Торта Тиква-Карамел
By Joy Cafe & Bakery
140 ДЕН
Торта со моркови
By Joy Cafe & Bakery
90 ДЕН
Brownie
By Joy Cafe & Bakery
100 ДЕН
Веганска торта со лешник
By Joy Cafe & Bakery
130 ДЕН
Торта Нутела-Банана
By Joy Cafe & Bakery
100 ДЕН
Кроасан Ванила
By Joy Cafe & Bakery
90 ДЕН
Малина Чизкејк
By Joy Cafe & Bakery
110 ДЕН
Енергетска Бомбица
By Joy Cafe & Bakery
60 ДЕН
Палачинка со Нутела и банана
By Hotel Russia
120 ДЕН
Палачинка со ванила крем и прелив од јагоди
By Hotel Russia
120 ДЕН
Орео & Крем Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Бабина Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Фереро Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Баунти Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Choco Bear
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Италијана Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Капри Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Бамби Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Орео Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Киндер Буено Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
М&M Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Италијана Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Баунти Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Рафаело Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Mарс Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Тоблероне Палачинки
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Флафи Палачинки „Направи Сам“
By Fluffy
110 ДЕН
Цимет Рол
By Fluffy
70 ДЕН
Mафинка
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Apricot Pie
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Brownie
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Чоко Бери Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Чоко Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Нугат Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Орео & Крем Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Бел Киндер Буено Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Lemonberry Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Бананка Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Сникерс Палачинки
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Ресана Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Блага Палачинка
By Big Five
110 ДЕН
Чоко Палачинка
By Big Five
130 ДЕН
Fluffy Gift Card
By Fluffy
300 ДЕН
Twix
By Fluffy
130 ДЕН
Snickers
By Fluffy
130 ДЕН
Голди Крофна
By Donut Bar Skopje
110 ДЕН
Мелоди Крофна
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Моцарт Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Рафа Крофна
By Donut Bar Skopje
120 ДЕН
Princess Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
M&M Крофна
By Donut Bar Skopje
60 ДЕН
Ити Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Месечина Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Лајка Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Спутник Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Универзумка Крофна
By Slatkogram
80 ДЕН
Аполо 13 Крофна
By Slatkogram
80 ДЕН
Астронаутска Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Вселенска Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Телескопска Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Ретроградна Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Лунарна Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Ракета Крофна
By Slatkogram
110 ДЕН
Спејс Шатл Крофна
By Slatkogram
120 ДЕН
Армстронг Крофна
By Slatkogram
120 ДЕН
Наса Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Венера Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Strawberry Raffaello Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Pinky Oreo Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Тофи Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Аморе Крофна (Сезонски продукт)
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Шадуман
By Chocoworld
180 ДЕН
Турски појадок
By Chocoworld
320 ДЕН
Викториа
By Chocoworld
180 ДЕН
Вафла на стапче
By Chocoworld
160 ДЕН
Токио
By Chocoworld
160 ДЕН
Чоко Фонду
By Chocoworld
180 ДЕН
Чурос
By Chocoworld
180 ДЕН
Суши Палачинка
By Chocoworld
200 ДЕН
Аризона
By Chocoworld
160 ДЕН
Торта од палачинки
By Chocoworld
170 ДЕН
Белгиска Вафла
By Chocoworld
220 ДЕН
Магнолиа
By Chocoworld
160 ДЕН
Брауни Палачинка
By Chocoworld
170 ДЕН
Мини палачинки
By Chocoworld
180 ДЕН
Орео
By Chocoworld
160 ДЕН
Вафла со Топчиња
By Chocoworld
220 ДЕН
Париз Брауни
By Chocoworld
190 ДЕН
Ситни колачи од бело чоколадо
By Chocoworld
1300 ДЕН
Bundle Палачинка
By Chocoworld
170 ДЕН
Школка Вафла
By Chocoworld
160 ДЕН
Бургер Палачинка
By Chocoworld
240 ДЕН
Хаваи
By Chocoworld
160 ДЕН
Мањифик
By Chocoworld
240 ДЕН
Карамел Палачинка
By Chocoworld
240 ДЕН
Chocoworld Брауни
By Chocoworld
180 ДЕН
Палачинка
By Chocoworld
250 ДЕН
Класична Палачинка
By Chocoworld
210 ДЕН
Рома
By Chocoworld
130 ДЕН
Парче Овошна Торта
By Chocoworld
170 ДЕН
Овошни Мини Палачинки
By Chocoworld
210 ДЕН
Парче Чоколадна Торта
By Chocoworld
170 ДЕН
Лимонада
By Chocoworld
100 ДЕН
Лимонада Јагода
By Chocoworld
100 ДЕН
Мини Крофна Ла Крем
By Mini Pani Leptokarija
25 ДЕН
Дуо Вишна
By Mini Pani Leptokarija
25 ДЕН
Кајсија
By Mini Pani Leptokarija
10 ДЕН
Вишна
By Mini Pani Leptokarija
13 ДЕН
Солена палачинка
By Enriko
270 ДЕН
Big Menu (8 парчиња) - Направи сам
By Lokmades
160 ДЕН
Diet Menu :) (5 парчиња) - Направи сам
By Lokmades
130 ДЕН
Chocolate Ball
By Lokmades
160 ДЕН
White Lokmades
By Lokmades
160 ДЕН
Black Lokmades
By Lokmades
160 ДЕН
White & Black Lokmades
By Lokmades
190 ДЕН
Big Bang
By Lokmades
190 ДЕН
Крофна Дулче
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Ванила
By Breadway
60 ДЕН
Крофна Нутела
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Нутела Банана
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Нутела Ванила
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Ванила Малина
By Breadway
70 ДЕН
Крофна Ванила Капина
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Ванила Вишна
By Breadway
70 ДЕН
Крофна Ванила Јагода
By Breadway
70 ДЕН
Крофна Нутела Малина
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Нутела Вишна
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Рафаело
By Breadway
100 ДЕН
Крофна Орео
By Breadway
90 ДЕН
Крофна Киндер Буено
By Breadway
90 ДЕН
Крофна Сникерс
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Портокал
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Чизкејк Малина
By Breadway
80 ДЕН
Крофна Рафаело Малина
By Breadway
100 ДЕН
Тарт Чоколадо
By Breadway
100 ДЕН
Тарт Ванила Боровница
By Breadway
120 ДЕН
Тарт Чизкејк Малина
By Breadway
100 ДЕН
Тарт Карамела
By Breadway
100 ДЕН
Тарт Фстак
By Breadway
180 ДЕН
Тарт Орео
By Breadway
120 ДЕН
Тарт Буено
By Breadway
120 ДЕН
Кростата Малина
By Breadway
100 ДЕН
Кростата Кајсија
By Breadway
100 ДЕН
Кростата Капина
By Breadway
100 ДЕН
Кростата Јаболко
By Breadway
100 ДЕН
Канончини Ванила
By Breadway
100 ДЕН
Канончини Орео
By Breadway
120 ДЕН
Канончини Фстак
By Breadway
180 ДЕН
Чиа Пудинг
By Breadway
150 ДЕН
Бела Роденденска Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Роденденска Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Две Бели Роденденски Крофни
By Donut Bar Skopje
210 ДЕН
Две Роденденски Крофни
By Donut Bar Skopje
210 ДЕН
Нутела Торта
By Palma
110 ДЕН
Чоколаден Сон
By Palma
120 ДЕН
Чизкејк
By Palma
110 ДЕН
Труфа
By Palma
100 ДЕН
Фонтана
By Palma
100 ДЕН
Трилече
By Palma
80 ДЕН
Карамел Торта
By Palma
100 ДЕН
Орасница
By Palma
90 ДЕН
Овошен Колач
By Palma
100 ДЕН
Еклер
By Palma
70 ДЕН
Фрута
By Palma
110 ДЕН
Милфеј
By Palma
100 ДЕН
Индијанка
By Palma
70 ДЕН
Фигаро
By Palma
70 ДЕН
Чоколадна Торта
By Palma
100 ДЕН
Елипса
By Palma
100 ДЕН
Падобранец
By Palma
90 ДЕН
Боровница
By Palma
110 ДЕН
Лимонада
By Palma
110 ДЕН
Боза
By Palma
110 ДЕН
Нептун Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Млечен Пат Крофна
By Slatkogram
110 ДЕН
Галаксија Крофна
By Slatkogram
130 ДЕН
Милки Орео Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Chocolate Strawberry Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Твикс Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
M&M Pro
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Kit Kat
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Безглутенска торта "Mарс"
By Slatkogram
1100 ДЕН
Безглутенска торта "Јупитер"
By Slatkogram
1100 ДЕН
Безглутенска торта "Сатурн"
By Slatkogram
1100 ДЕН
Белгиски Чоколаден Колач
By Public Room
200 ДЕН
Crispy Honey
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Honey Hearts
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Јаболко и Цимет Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Карамелка Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Карамелка Крофна
By Donut Bar Skopje
60 ДЕН
Сезонска Овошна Салата
By Centar Bar
180 ДЕН
Пржена Јаболка со Мед и Цимет
By Centar Bar
180 ДЕН
Чоколадно Суфле
By Centar Bar
200 ДЕН
Црна Палачинка
By Centar Bar
260 ДЕН
Палачинка со Крем и Банана
By Centar Bar
160 ДЕН
Палачинка Сникерс
By Centar Bar
180 ДЕН
Палачинка Твикс
By Centar Bar
180 ДЕН
Овошна Вафла
By Centar Bar
190 ДЕН
Чоколадна Вафла
By Centar Bar
200 ДЕН
Баклава со Ореви/Парче
By Turist Plostad
70 ДЕН
Баклава Школка
By Turist Plostad
100 ДЕН
Шеќерпаре Парче
By Turist Plostad
70 ДЕН
Овошна Салата
By Turist Plostad
190 ДЕН
Golden 24K Baklava
By Turist Plostad
480 ДЕН
Овошна Салата
By Enriko
180 ДЕН
Nutella Adition
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Cakesicles
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Детска Вафла
By Martini
230 ДЕН
Бисквит Вафла
By Martini
230 ДЕН
Сникерс Вафла
By Martini
230 ДЕН
Чоко Куп Вафла
By Martini
220 ДЕН
Нутела Куп Вафла
By Martini
250 ДЕН
Бисквит Куп Вафла
By Martini
250 ДЕН
Киндер Куп Вафла
By Martini
250 ДЕН
Шехерезад Куп Вафла
By Martini
220 ДЕН
Шварцвалд Вафла
By Martini
250 ДЕН
Јагода Вафла
By Martini
190 ДЕН
Деликато Вафла
By Martini
230 ДЕН
Чизкејк Вафла
By Martini
140 ДЕН
Панакота Вафла
By Martini
240 ДЕН
Тирамису Вафла
By Martini
240 ДЕН
Јогурт Вафла
By Martini
250 ДЕН
Македонска Вафла
By Martini
180 ДЕН
Вегетаријанска Вафла
By Martini
220 ДЕН
Болоњезе Вафла
By Martini
250 ДЕН
Палачинка Мед и Ореви
By Martini
110 ДЕН
Палачинка Џем и Овошен Прелив
By Martini
150 ДЕН
Коктел Палачинка
By Martini
150 ДЕН
Палачинка Чоколаден Крем
By Martini
130 ДЕН
Палачинка Нутела Крем
By Martini
150 ДЕН
Сникерс Палачинка
By Martini
150 ДЕН
Бисквит Палачинка
By Martini
150 ДЕН
Рафаело Палачинка
By Martini
150 ДЕН
Киндер Палачинка
By Martini
150 ДЕН
Бадем Гранола Бар
By Repete Domasna Kujna
75 ДЕН
Лешник Гранола Бар
By Repete Domasna Kujna
75 ДЕН
Кикирика Гранола Бар
By Repete Domasna Kujna
75 ДЕН
Кокос Урма Бар
By Repete Domasna Kujna
75 ДЕН
S'mores Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Румена Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Бело Киндер Буено Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Рафаело Мини Палачинки
By Fluffy
150 ДЕН
Фереро Балкан Мини Палачинки
By Fluffy
130 ДЕН
Raspberry Coconut
By Fluffy
130 ДЕН
Peanut Butter Jelly
By Fluffy
130 ДЕН
Bohemian Strawberry
By Fluffy
150 ДЕН
Bounty
By Fluffy
140 ДЕН
Back to School
By Fluffy
130 ДЕН
Ретро Мини Палачинки
By Fluffy
140 ДЕН
Нутела Вафла
By Martini
210 ДЕН
Рафаело Вафла
By Martini
210 ДЕН
Еленче Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Santa Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Magic Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
Рудолф Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН
SpaceX Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Star Wars Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Стела Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Вонземјанка
By Slatkogram
110 ДЕН
Уран Крофна
By Slatkogram
90 ДЕН
Плутон Крофна
By Slatkogram
100 ДЕН
Голема Мечка
By Slatkogram
100 ДЕН
Криптон Крофна
By Slatkogram
130 ДЕН
Скајвокерка
By Slatkogram
100 ДЕН
Новогодишни Колачиња
By Breadway
80 ДЕН
Палачинки Национал
By Restoran Nacional
200 ДЕН
Овошна Салата
By Restoran Nacional
150 ДЕН
Парче Баклава
By Restoran Nacional
100 ДЕН
Секси Салата
By Restoran Nacional
200 ДЕН
Парче Штрудла
By Restoran Nacional
100 ДЕН
Туфакија
By Restoran Nacional
120 ДЕН