FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, тимот на FoodGuru одмара на 31 јули, 1 и 2 август. Се гледаме од вторник!

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Мексиканско
Додадено во омилени
Калифорнија Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Криспи Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
170 ДЕН
Бурито со Халапењо
By Tex Mex Puerta
170 ДЕН
Пилешко Пуерта Ролињо
By Tex Mex Puerta
130 ДЕН
Ранчеро Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
180 ДЕН
Бурито со Гвакамоле
By Tex Mex Puerta
150 ДЕН
Домашен Пуерта Начос Чипс
By Tex Mex Puerta
100 ДЕН
Кесадиља Пуерта
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Вегетаријанско Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
130 ДЕН
Фит Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
180 ДЕН
Свински BBQ Врап
By Konec
200 ДЕН
Пилешки Врап Империјал
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Пикантен Торпедо Врап
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Веган Врап
By SK Mabel 2020
125 ДЕН
Веге Врап
By SK Mabel 2020
125 ДЕН
Роло тортиљи со помфрит
By Tetka Biberce
220 ДЕН
Пилешки Интегрален Врап
By Brick Eat
200 ДЕН
Бурито Направи Сам
By Tex Mex Puerta
100 ДЕН
Јунешки Онион Врап
By Konec
230 ДЕН
Свински Онион Врап
By Konec
210 ДЕН
Свински Sweet Mayo Врап
By Konec
200 ДЕН
Пилешки Кари Врап
By Konec
170 ДЕН
Чизи Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Барбакоа Бурито
By Tex Mex Puerta
210 ДЕН
Карнитас Бурито
By Tex Mex Puerta
200 ДЕН
Mendez Burrito
By Tacos Jam
240 ДЕН
Chipotle Burrito
By Tacos Jam
230 ДЕН
El Buche Taco
By Tacos Jam
210 ДЕН
Tako - Jam Taco
By Tacos Jam
230 ДЕН
Vespucii Burrito
By Tacos Jam
230 ДЕН
Santa Fe Burrito (Vegetarian)
By Tacos Jam
195 ДЕН
Taco-Jam Quesadilla
By Tacos Jam
240 ДЕН
El Barbacoa Taco
By Tacos Jam
230 ДЕН
Los Caros Taco
By Tacos Jam
175 ДЕН
El Buche Nachos
By Tacos Jam
230 ДЕН
El Pollo Nachos
By Tacos Jam
240 ДЕН
Los Coros Nachos
By Tacos Jam
210 ДЕН
El Buche Taco
By Tacos Jam
210 ДЕН
El Pollo Taco
By Tacos Jam
210 ДЕН
Пабло Тако
By BKW Hybrid Bar
120 ДЕН
Карнитас Тако
By BKW Hybrid Bar
120 ДЕН
Don Pappa Quesadilla
By Tacos Jam
270 ДЕН
El Barbacoa Quesadilla
By Tacos Jam
250 ДЕН
El Pollo Quesadilla
By Tacos Jam
240 ДЕН
Vegan Santa Fe Buritto
By Tacos Jam
210 ДЕН
Beef Burrito
By Tacos Jam
250 ДЕН
Taco Jam Taco
By Tacos Jam
230 ДЕН
Vegan Los Caros Taco
By Tacos Jam
200 ДЕН
Meat Tapas
By Tacos Jam
250 ДЕН
Fish Tapas
By Tacos Jam
260 ДЕН
Vegan Tapas Tacos
By Tacos Jam
240 ДЕН
Pallo Fajita
By Tacos Jam
210 ДЕН
El Buche Fajita
By Tacos Jam
210 ДЕН
Vegi Fajita
By Tacos Jam
220 ДЕН
El Buche Cornitos Taco
By Tacos Jam
240 ДЕН
El Pollo Cornitos Taco
By Tacos Jam
240 ДЕН
Los Coros Cornitos Taco
By Tacos Jam
220 ДЕН
Чурос Шумска Мешавина
By Tacos Jam
120 ДЕН
Чурос Ф'стак Бело Чоколадо
By Tacos Jam
120 ДЕН