FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...
Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени
Вегански Врап
By Vega
170 ДЕН
Домашна Гранола
By Vega
120 ДЕН
Шпанска тортиља омлет
By SK Mabel 2020
210 ДЕН
Тост со печеница
By Street Food
130 ДЕН
Тост со шунка
By Street Food
150 ДЕН
Хот Дог
By Street Food
130 ДЕН
Тост со виршли
By Street Food
120 ДЕН
Ладен сендвич со свински врат
By Street Food
130 ДЕН
Хот Дог со две виршли
By Street Food
120 ДЕН
Тост со свински врат
By Street Food
130 ДЕН
Бургер Вафла
By Martini
290 ДЕН
Чикен Бургер Вафла
By Martini
260 ДЕН
Гиро Вафла
By Martini
250 ДЕН
Италијанска Пица Вафла
By Martini
240 ДЕН
Кватро Формаџи Вафла
By Martini
230 ДЕН
Кватро Салами Вафла
By Martini
240 ДЕН
Мартини Вафла
By Martini
240 ДЕН
Клуб Сендвич Вафла
By Martini
180 ДЕН
Пармезан Вафла
By Martini
220 ДЕН
Пеперони Вафла
By Martini
220 ДЕН
Пастрмајлија Вафла
By Martini
260 ДЕН
Италијанска Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Пиано Сендвич
By Pizza House
180 ДЕН
Јунешки Врап
By Konec
220 ДЕН
Тост Шунка Кашкавал
By Brick Eat
190 ДЕН
Клуб Сендвич
By Brick Eat
240 ДЕН
Пилешки Интегрален Врап
By Brick Eat
200 ДЕН
Дијаволо Сендвич
By Zanzibar
150 ДЕН
Пица Гиро Кентаки Пилешко
By Zanzibar
170 ДЕН
Вегетале Сендвич
By Zanzibar
150 ДЕН
Пица Гиро Карне Свинско
By Zanzibar
170 ДЕН
Power Salad
By Brick Eat
260 ДЕН
Пица Сендвич
By Pizza House
150 ДЕН
Луто-кисела Супа (#13)
By Star Ocean
90 ДЕН
Рибја Супа (#15)
By Star Ocean
130 ДЕН
Chia Pudding
By Vega
140 ДЕН
Тост со шунка и кашкавал
By Sugar Cube
110 ДЕН
Клуб Сендвич
By Sugar Cube
150 ДЕН
Солена Вафла
By Sugar Cube
180 ДЕН
Жолто Смути
By Sugar Cube
120 ДЕН
Розево Смути
By Sugar Cube
120 ДЕН
Тост 4 сирења
By Brick Eat
210 ДЕН
Тост со кулен и кашкавал
By Sugar Cube
110 ДЕН
Енрико Појадок
By Enriko
120 ДЕН
Омлет
By Enriko
190 ДЕН
Италијански Сендвич
By Enriko
180 ДЕН
Екстра Појадок
By Enriko
240 ДЕН
Омлет Сирење Пиперка
By Enriko
160 ДЕН
Енрико Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Рукола Сендвич
By Enriko
160 ДЕН
Вегетаријански Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Пилешки Сендвич
By Enriko
180 ДЕН
Туна Сендвич
By Enriko
150 ДЕН
Basic Hot Dog
By Mr. Hot Dog
60 ДЕН
Chilli Cheddar Hot Dog
By Mr. Hot Dog
100 ДЕН
Cubano Hot Dog
By Mr. Hot Dog
130 ДЕН
Pizza Dog
By Mr. Hot Dog
120 ДЕН
MR. Hot Dog
By Mr. Hot Dog
80 ДЕН
Благо Трдло
By Transilvanisko Trdlo
120 ДЕН
Трансилваниско Tрдло
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Трдло Класик - Солено
By Transilvanisko Trdlo
100 ДЕН
Bacon Cheddar Hot Dog
By Mr. Hot Dog
150 ДЕН
Triple Cheese Hot Dog
By Mr. Hot Dog
130 ДЕН
Тост
By Fast Food Petle
150 ДЕН
Форнарини Вафла
By Martini
100 ДЕН
Домашен Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Гиро Пита
By Trend Giro Bar
225 ДЕН
Трдло Хот Дог
By Transilvanisko Trdlo
65 ДЕН
Мултивитамински Џус
By Soho House
160 ДЕН
Чиа Пудинг
By Soho House
160 ДЕН
Мусли Оброк
By Soho House
150 ДЕН
Парма Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Салмон Сендвич
By Soho House
220 ДЕН
Протеинска Овесна Каша
By Soho House
180 ДЕН
Моцарела Авокадо Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Тунакадо Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Raspberry Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Breakfast Smoothie
By Soho House
180 ДЕН
Еxotic Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Peanut Butter Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Јајца на око со песто и пармезан
By Soho House
210 ДЕН
Кајгана со пршута и пармезан
By Soho House
240 ДЕН
Телешка Чорба
By Idadija M
100 ДЕН
Трдло Печеница
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Трдло со говедска чајна
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Лисната пица со печурки
By Joy Cafe & Bakery
80 ДЕН
Грчка Пита
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Лисната пица со спанаќ и домат
By Joy Cafe & Bakery
80 ДЕН
Бадем Кроасан
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Кифла Сирење
By Joy Cafe & Bakery
50 ДЕН
Веге пастрмајлија со тиквички
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Капрезе Лиснaто
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Интегрална Пита
By Joy Cafe & Bakery
60 ДЕН
Веге пастрмајлија со печурки
By Joy Cafe & Bakery
80 ДЕН
Лиснато со пиперки и сирење
By Joy Cafe & Bakery
50 ДЕН
Самоса
By Joy Cafe & Bakery
60 ДЕН
Омлет Пециво
By Joy Cafe & Bakery
100 ДЕН
Кроасан Путер
By Joy Cafe & Bakery
60 ДЕН
Стапче со сусам/Ким
By Joy Cafe & Bakery
30 ДЕН
Интегрален Леб
By Joy Cafe & Bakery
100 ДЕН
Нутела Кроасан
By Joy Cafe & Bakery
90 ДЕН
Интегрална пита со праз и маслинки
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Веге пастрмајлија со домати
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Лиснато со кашкавал
By Joy Cafe & Bakery
40 ДЕН
Bagel Sandwich
By Joy Cafe & Bakery
110 ДЕН
Моцарела Сендвич
By Joy Cafe & Bakery
120 ДЕН
Breakfast Sandwich
By Joy Cafe & Bakery
160 ДЕН
Супа Индиски Дал
By Joy Cafe & Bakery
120 ДЕН
Кроасан Ванила
By Joy Cafe & Bakery
90 ДЕН
Лиснато со печурки и моцарела
By Joy Cafe & Bakery
70 ДЕН
Банана Леб
By Joy Cafe & Bakery
60 ДЕН
‘Ржан леб со природен квасец
By Joy Cafe & Bakery
100 ДЕН
Ладно Цедено Кафе (0.5L)
By DoBar Bar
350 ДЕН
Ладно Цедено Кафе (0.25ml)
By DoBar Bar
180 ДЕН
Кесадиља
By Hotel Russia
220 ДЕН
Комбо Трдло
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Клуб Сендвич
By Casa Cubana
180 ДЕН
Пирошка
By Enriko
180 ДЕН
Сендвич со пршута
By Enriko
160 ДЕН
The Mia Wallace Overdose
By SubFiction
180 ДЕН
Smokin’ Honey Bunny
By SubFiction
220 ДЕН
The Chicken Marselus
By SubFiction
200 ДЕН
The Gimp’s Avocontrol
By SubFiction
220 ДЕН
Голем Тост
By Big Five
110 ДЕН
Хот Дог со помфрит
By Big Five
90 ДЕН
Солена Палачинка
By Big Five
110 ДЕН
MVP Smoothie
By Kino Karpos
200 ДЕН
Смути Исцелител
By Kino Karpos
200 ДЕН
Foxy Smoothie
By Kino Karpos
200 ДЕН
Чиа Пудинг
By Kino Karpos
120 ДЕН
Мини трло со печеница
By Transilvanisko Trdlo
80 ДЕН
Мини трдло со говедска чајна
By Transilvanisko Trdlo
80 ДЕН
Крем супа од праз и компир
By Jack's Salad Bar
90 ДЕН
Супа со азиски кнедли со пилешко месо
By Jack's Salad Bar
150 ДЕН
Крем супа од црвена леќа
By Jack's Salad Bar
90 ДЕН
Сендвич со дробено телешко месо
By Jack's Salad Bar
170 ДЕН
Крцкава ролна со јатки
By Jack's Salad Bar
80 ДЕН
Мал Тост
By Big Five
110 ДЕН
Кроасан
By Jack's Salad Bar
90 ДЕН
Сендвич со песто сос
By Jack's Salad Bar
160 ДЕН
Мунго Чорба
By Edamame
220 ДЕН
Ајварка Сендвич
By Edamame
190 ДЕН
Едамаме Микс 1
By Edamame
140 ДЕН
Лимонада
By Edamame
120 ДЕН
Сани Смути
By Edamame
160 ДЕН
Детокс Смути
By Edamame
160 ДЕН
Чиа Пудинг со кокосово млеко
By Edamame
160 ДЕН
Бери Смути
By Edamame
160 ДЕН
Потаж од печурки
By Edamame
220 ДЕН
Чиа Пудинг со бадемово млеко
By Edamame
160 ДЕН
Сендвич со пршута
By Pork & Bread
230 ДЕН
Сендвич со италијанска салама
By Pork & Bread
220 ДЕН
Oмлет сендвич со сланина
By Pork & Bread
200 ДЕН
Омлет сендвич со зеленчук
By Pork & Bread
180 ДЕН
Сендвич со свинско месо и праз
By Pork & Bread
220 ДЕН
Porchetta Сендвич
By Pork & Bread
250 ДЕН
Каноли со пилешко месо
By Jack's Salad Bar
80 ДЕН
Jack’s Wrap
By Jack's Salad Bar
220 ДЕН
Портофино Бејгл Сендвич
By Slatkogram
200 ДЕН
Лосос Бејгл Сендвич
By Slatkogram
230 ДЕН
Пршута Бејгл Сендвич
By Slatkogram
180 ДЕН