Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Скара
Додадено во омилени
Шарска Плескавица
By Balkanika
280 ДЕН
Свинско ребро
By Balkanika
240 ДЕН
Пилешки стек со кремав зеленчук
By Tetka Biberce
180 ДЕН
Пилешка шницла со тиквички
By Tetka Biberce
155 ДЕН
Свинско Печено
By Tetka Biberce
220 ДЕН
Телешки Мускул
By Tetka Biberce
220 ДЕН
Пилешка Панирана Шницла
By Tetka Biberce
155 ДЕН
Пилешки Зачинети Крилца
By Fast Food Petle
270 ДЕН
Пилешки Стек Промо
By Fast Food Petle
140 ДЕН
Пилешки Прсти
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Бечка Шницла
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Шарска Плескавица
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Грилован Зеленчук
By Meridian Pizza
120 ДЕН
Пилешки Ражнич
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Пилешко Филе
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Пилешки Увијач
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Шарска со тавче гравче
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Полнет пилешки стек со зеленчук
By Meridian Pizza
219 ДЕН
Панирани Печурки
By Gran Club
120 ДЕН
Бечка Шницла
By Gran Club
250 ДЕН
Похована Полнета Пиперка
By Oreov Lad
90 ДЕН
Кременадла со ребро
By Oreov Lad
340 ДЕН
Вргањ во сос од бело вино
By Oreov Lad
320 ДЕН
Свинско филе со вргањ
By Oreov Lad
480 ДЕН
Пастрмка
By Oreov Lad
320 ДЕН
Јунешки мускул во сос од вргањ и шампињони
By Oreov Lad
440 ДЕН
Мешано месо
By Oreov Lad
390 ДЕН
Гурманска Плескавица
By Oreov Lad
280 ДЕН
Пилешко во вргањ
By Oreov Lad
350 ДЕН
Пилешки прсти
By Balkanika
280 ДЕН
Пилешки Прсти
By Tetka Biberce
165 ДЕН
Пилешки прсти со помфрит
By Tetka Biberce
155 ДЕН
Пилешки Прсти
By Fast Food Petle
460 ДЕН
Пилешки Прсти Промо
By Fast Food Petle
160 ДЕН
Полнет пилешки стек
By Meridian Pizza
239 ДЕН
Ребра Мабел
By SK Mabel 2020
310 ДЕН
Плескавица Скопски Мерак
By Skopski Merak
300 ДЕН
Јунешки џигер
By Skopski Merak
240 ДЕН
Плескавица
By Skopski Merak
280 ДЕН
Шарпланински смук
By Skopski Merak
580 ДЕН
Пилешки шиш
By Skopski Merak
300 ДЕН
Бечка Шницла
By Skopski Merak
400 ДЕН
Увијач
By Skopski Merak
300 ДЕН
Свинска Бела Вешалица
By Skopski Merak
330 ДЕН
Свинско Филе Скопски Мерак
By Skopski Merak
580 ДЕН
Свинска кременадла со ребро
By Skopski Merak
430 ДЕН
Бифтек
By Skopski Merak
1140 ДЕН
Уштипци
By Skopski Merak
240 ДЕН
Свинска Кременадла
By Balkanika
280 ДЕН
Пилешки Стек
By Balkanika
200 ДЕН
Колбас
By Balkanika
160 ДЕН
Увијач
By Balkanika
260 ДЕН
Бечка Шницла
By Balkanika
300 ДЕН
BBQ Кобасица
By Backyard
220 ДЕН
Пилешки Прсти
By Backyard
220 ДЕН
Шашлик
By Skopski Merak
620 ДЕН
Јунешки медаљони
By Skopski Merak
750 ДЕН
Свинска коленица
By Skopski Merak
450 ДЕН