FoodGuru MK

Поради работното време, нарачки примаме до 21:30 часот. Ви благодариме на разбирањето! 😎

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Десерти
Додадено во омилени
Сникерс Бар
By Vega
50 ДЕН
Малина Бар
By Vega
50 ДЕН
Сирово Чоколадо
By Vega
120 ДЕН
Јафа Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Бадем/Брусница Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Баунти Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Фереро Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Мача Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Нутела Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Вафла
By Dozzy Burger House
130 ДЕН
Индиски/Ванила Бомбици
By Vega
30 ДЕН
Кафе бомбици
By Vega
30 ДЕН
Орео Крофна
By Donut Bar Skopje
60 ДЕН
Марс Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Рафаело Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Чоко Бери Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Киндер Буено Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Бел Киндер Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Tоблероне Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Сникерс Kрофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Бамби Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Apple Pie Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Твикс Бар
By Vega
80 ДЕН
Диско Крофна
By Donut Bar Skopje
50 ДЕН
Вишна Вафла
By Martini
190 ДЕН
Вишна Куп Вафла
By Martini
210 ДЕН
Рафаело Куп Вафла
By Martini
230 ДЕН
Крем М&М Вафла
By Martini
210 ДЕН
Овошна Крем Вафла
By Martini
230 ДЕН
Бабел Вафла
By Martini
230 ДЕН
Грчка Бела Торта
By Zafir
820 ДЕН
Амарена Торта
By Zafir
820 ДЕН
Моцарт Торта
By Zafir
820 ДЕН
Кремино Торта
By Zafir
870 ДЕН
Oпера Торта
By Zafir
900 ДЕН
Eгзотик Торта
By Zafir
820 ДЕН
Пистачио Торта
By Zafir
720 ДЕН
Киндер Торта
By Zafir
650 ДЕН
Торта со темно чоколадо
By Zafir
600 ДЕН
Чоколаден Мус
By Zafir
570 ДЕН
Kaрамела Мус
By Zafir
570 ДЕН
Крокант Мус
By Zafir
570 ДЕН
Лешник Торта
By Zafir
600 ДЕН
Њујорк Чизкејк со Вишна
By Zafir
840 ДЕН
Овошна торта со малина
By Zafir
600 ДЕН
Овошна торта со шумско овошје
By Zafir
600 ДЕН
Захер Торта
By Zafir
780 ДЕН
Шумско овошје мус
By Zafir
570 ДЕН
Трио Чоколадо Торта
By Zafir
600 ДЕН
Трио Овошна Торта
By Zafir
650 ДЕН
Њујорк Чизкејк со чоколадо
By Zafir
840 ДЕН
Њујорк Чизкејк со солен карамел
By Zafir
840 ДЕН
Труфа Торта
By Zafir
600 ДЕН
Грчка Чоколадна Торта
By Zafir
820 ДЕН
Палачинка крем, плазма и банана
By Gran Club
110 ДЕН
Падобранец
By Oreov Lad
130 ДЕН
Панакота
By Oreov Lad
120 ДЕН
Американска палачинка со крем, плазма, банана
By Gran Club
190 ДЕН
Палачинка со крем
By Backyard
150 ДЕН
Палачинка
By Skopski Merak
150 ДЕН
Баклава
By Skopski Merak
110 ДЕН
Бабин колач
By Skopski Merak
160 ДЕН
Чизкејк
By Skopski Merak
130 ДЕН
Крем Пита
By Skopski Merak
150 ДЕН
Вафла со Нутела и банана
By Sugar Cube
150 ДЕН
Шарена Вафла
By Sugar Cube
150 ДЕН
Житен оброк со овесни снегулки и банана
By Melem od vkusovi
150 ДЕН
Торта со малини
By Public Room
150 ДЕН
Чоколадни Топки
By Public Room
150 ДЕН
Торта од морков
By Public Room
150 ДЕН
Овошна Торта
By Public Room
150 ДЕН
Палачинка Чоколадо Банана
By Enriko
150 ДЕН
Палачинка Чоколадо Лешник
By Enriko
150 ДЕН
Палачинка со чоколадо, мед и ореви
By Enriko
160 ДЕН
Палачинка Чоколадо Бадем
By Enriko
150 ДЕН
Палачинка со мед, ореви и чоколадо
By Enriko
160 ДЕН
Палачинка Чоколадо
By Enriko
140 ДЕН
Палачинка Џем
By Enriko
140 ДЕН
Тирамису
By Enriko
140 ДЕН
Енрико Палачинка
By Enriko
160 ДЕН
Трдло Класик - Благо
By Transilvanisko Trdlo
100 ДЕН
Трансилваниско Tрдло
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Киндер Вафла
By Martini
210 ДЕН
Крем Вафла
By Martini
170 ДЕН
Тиква Вафла
By Martini
240 ДЕН
Филаделфија Вафла
By Martini
270 ДЕН
Киндер Палачинка
By Creperie
220 ДЕН
Сникерс Палачинка
By Creperie
200 ДЕН
Овошна Вафла
By Creperie
175 ДЕН
Италијанска Палачинка
By Creperie
170 ДЕН
Палачинка од Антико
By Transilvanisko Trdlo
50 ДЕН
Кокос Вафла
By Creperie
175 ДЕН
Киндер Вафла
By Creperie
195 ДЕН
Буено Палачинка
By Creperie
160 ДЕН
We Were on a Break
By Fluffy
130 ДЕН
Khaleesi
By Fluffy
130 ДЕН
Палачинки Нутела-Плазма
By Fluffy
130 ДЕН
Палачинки со Нутела и Бело чоколадо
By Fluffy
130 ДЕН
Joey Doesn't Share Food
By Fluffy
140 ДЕН
Mини Вафли
By Creperie
160 ДЕН
Мини крофни со ванилин шеќер
By Transilvanisko Trdlo
50 ДЕН
Крофни од Антико
By Transilvanisko Trdlo
50 ДЕН
Бадем Кроасан
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Нутела Кроасан
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Афион Колач
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Торта Тиква-Карамел
By Joy Café & Bakery
130 ДЕН
Торта со моркови
By Joy Café & Bakery
80 ДЕН
Brownie
By Joy Café & Bakery
90 ДЕН
Веганска торта со лешник
By Joy Café & Bakery
120 ДЕН
Торта Нутела-Банана
By Joy Café & Bakery
90 ДЕН
Кроасан Ванила
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Малина Чизкејк
By Joy Café & Bakery
100 ДЕН
Палачинка со Нутела и банана
By Hotel Russia
120 ДЕН
Палачинка со ванила крем и прелив од јагоди
By Hotel Russia
120 ДЕН
Тирамису Крофна
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Орео & Крем Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Бабина Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
Фереро Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Marshmallow Крофна
By Donut Bar Skopje
50 ДЕН
Милкинес Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Баунти Крофна
By Donut Bar Skopje
90 ДЕН
Choco Bear
By Donut Bar Skopje
80 ДЕН
Италјана Крофна
By Donut Bar Skopje
70 ДЕН
М&М Крофна
By Donut Bar Skopje
60 ДЕН
Капри Крофна
By Donut Bar Skopje
100 ДЕН