Сабота работиме од 12.00 до 20.00, Недела не работиме! 🥳🤘

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Салати
Десерти
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Мексиканско
Додадено во омилени
Рол де Пољо
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
170 ДЕН
Фахитас
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
550 ДЕН
Начос Чипс
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
290 ДЕН
Тако
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
370 ДЕН
Калифорниа Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Криспи Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
150 ДЕН
Бурито со Халапењо
By Tex Mex Puerta
150 ДЕН
Пилешко Пуерта Ролињо
By Tex Mex Puerta
120 ДЕН
Ранчеро Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Бурито со Гвакамоле
By Tex Mex Puerta
130 ДЕН
Начос Енчилада
By Amigos Mexican Restaurant & Bar
450 ДЕН
Домашен Пуерта Начос Чипс
By Tex Mex Puerta
90 ДЕН
Кесадиља Пуерта
By Tex Mex Puerta
140 ДЕН
Вегетаријанско Пуерта Бурито
By Tex Mex Puerta
120 ДЕН
Фит Текс Бурито
By Tex Mex Puerta
160 ДЕН
Свински BBQ Врап
By Konec
200 ДЕН
Пилешки Врап Империјал
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Пикантен Торпедо Врап
By SK Mabel 2020
135 ДЕН
Веган Врап
By SK Mabel 2020
115 ДЕН
Веге Врап
By SK Mabel 2020
125 ДЕН
Роло тортиљи со помфрит
By Tetka Biberce
165 ДЕН
Пилешки Интегрален Врап
By Brick Eat
180 ДЕН