FoodGuru MK

Драги гуруа, поради работното време нарачки примаме до 21:30! ❤️

Додадено во кошничка!
Normal Mode
Fitness Mode
Normal Mode
Fitness Mode
Категории на храна
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Ресторани »
Најави се
Појадоци
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Фитнес Храна
Најави се на
Погрешена eMail адреса. Пробај повторно!
Запомни ме?
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Појадоци
Додадено во омилени
Вегански Врап
By Vega
150 ДЕН
Шпанска тортиља омлет
By SK Mabel 2020
250 ДЕН
Тост со печеница
By Street Food
90 ДЕН
Тост со шунка
By Street Food
120 ДЕН
Хот Дог
By Street Food
65 ДЕН
Тост со виршли
By Street Food
70 ДЕН
Ладен сендвич со свински врат
By Street Food
70 ДЕН
Хот Дог со две виршли
By Street Food
85 ДЕН
Тост со свински врат
By Street Food
105 ДЕН
Бургер Вафла
By Martini
290 ДЕН
Чикен Бургер Вафла
By Martini
260 ДЕН
Гиро Вафла
By Martini
250 ДЕН
Италијанска Пица Вафла
By Martini
240 ДЕН
Кватро Формаџи Вафла
By Martini
230 ДЕН
Кватро Салами Вафла
By Martini
240 ДЕН
Мартини Вафла
By Martini
240 ДЕН
Клуб Сендвич Вафла
By Martini
180 ДЕН
Пармезан Вафла
By Martini
220 ДЕН
Пеперони Вафла
By Martini
220 ДЕН
Пастрмајлија Вафла
By Martini
260 ДЕН
Италијанска Вафла Салата
By Martini
240 ДЕН
Пиано Сендвич
By Pizza House
160 ДЕН
Јунешки Врап
By Konec
220 ДЕН
Адриа Сендвич Шунка
By Adria Pizza
100 ДЕН
Адриа Сендвич Свински Врат
By Adria Pizza
130 ДЕН
Адриа Сендвич Печеница
By Adria Pizza
130 ДЕН
Sub Chicken
By Adria Pizza
160 ДЕН
Sub Prosciutto
By Adria Pizza
170 ДЕН
Sub Vege
By Adria Pizza
140 ДЕН
Омлет
By Gran Club
120 ДЕН
Американска палачинка со крем, плазма, банана
By Gran Club
190 ДЕН
Американска палачинка со крем и шумско овошје
By Gran Club
200 ДЕН
Сендвич со сирење и павлака
By Gran Club
120 ДЕН
Гран Сендвич
By Gran Club
130 ДЕН
Сендвич со свински врат
By Gran Club
120 ДЕН
Тост Шунка Кашкавал
By Brick Eat
170 ДЕН
Клуб Сендвич
By Brick Eat
220 ДЕН
Пилешки Интегрален Врап
By Brick Eat
180 ДЕН
Цезар Сендвич
By Gran Club
110 ДЕН
Палачинка крем, плазма и банана
By Gran Club
110 ДЕН
Power Salad
By Brick Eat
240 ДЕН
Пица Сендвич
By Pizza House
120 ДЕН
Луто-кисела Супа (#13)
By Star Ocean
90 ДЕН
Рибја Супа (#15)
By Star Ocean
130 ДЕН
Телешка Чорба
By Balkanika
110 ДЕН
Туна Врап
By Per Te Street Restaurant
160 ДЕН
Пилешки Врап
By Per Te Street Restaurant
160 ДЕН
Веге Врап
By Per Te Street Restaurant
140 ДЕН
Омлет Пер Те
By Per Te Street Restaurant
130 ДЕН
Потпечени макарони со сирење
By Per Te Street Restaurant
140 ДЕН
Потпечени макарони со сувомеснато
By Per Te Street Restaurant
150 ДЕН
Сендвич со кулен
By Gran Club
110 ДЕН
Сендвич со шунка
By Gran Club
110 ДЕН
Вегетаријански Сендвич
By Gran Club
100 ДЕН
Селски Сендвич
By Pub Porta
160 ДЕН
Бекјард Појадок
By Backyard
160 ДЕН
Македонски Појадок
By Backyard
150 ДЕН
Американски Појадок
By Backyard
160 ДЕН
Chia Pudding
By Vega
120 ДЕН
Туна Пица Сендвич
By Per Te Street Restaurant
180 ДЕН
Тост 4 сирења
By Brick Eat
190 ДЕН
Oмлет со сирење
By Public Room
130 ДЕН
Јајца на око
By Public Room
120 ДЕН
Пржени лепчиња со сирење и домати
By Public Room
150 ДЕН
Поширани јајца со сланина
By Public Room
220 ДЕН
Секси Појадок
By Public Room
200 ДЕН
Појадок Овошно Будење
By Public Room
150 ДЕН
Енергетски Појадок
By Public Room
150 ДЕН
Појадок од Перу
By Public Room
150 ДЕН
Фокача со домати и пармезан
By Public Room
100 ДЕН
Смотаници со телешко и сланина
By Public Room
280 ДЕН
Сендвич Еуфорија
By Public Room
170 ДЕН
Сендвич Љубов
By Public Room
170 ДЕН
Сендвич Задоволство
By Public Room
160 ДЕН
Сендвич Парма
By Public Room
170 ДЕН
Смути Шумска Фантазија
By Public Room
130 ДЕН
Смути Зелена Инвазија
By Public Room
130 ДЕН
Цеден Сок Жолто Освежување
By Public Room
130 ДЕН
Смути Бела Мечта
By Public Room
130 ДЕН
Сок Љутви
By Public Room
130 ДЕН
Енрико Појадок
By Enriko
120 ДЕН
Омлет
By Enriko
190 ДЕН
Италијански Сендвич
By Enriko
180 ДЕН
Екстра Појадок
By Enriko
240 ДЕН
Омлет Сирење Пиперка
By Enriko
160 ДЕН
Енрико Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Рукола Сендвич
By Enriko
160 ДЕН
Вегетаријански Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Пилешки Сендвич
By Enriko
180 ДЕН
Туна Сендвич
By Enriko
150 ДЕН
Благо Трдло
By Transilvanisko Trdlo
120 ДЕН
Трансилваниско Tрдло
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Трдло Класик - Солено
By Transilvanisko Trdlo
100 ДЕН
Трдло Кулен
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Трдло Шунка
By Transilvanisko Trdlo
130 ДЕН
Тост
By Fast Food Petle
130 ДЕН
Форнарини Вафла
By Martini
100 ДЕН
Пирошки
By Pub Porta
150 ДЕН
Пирошка
By Skopski Merak
160 ДЕН
Веге Сендвич
By The Pizza Place
130 ДЕН
Капрезе Сендвич
By The Pizza Place
130 ДЕН
Капрезе Калцоне
By The Pizza Place
130 ДЕН
Калцоне
By Gran Club
130 ДЕН
Cheesy Calzone
By The Pizza Place
130 ДЕН
Chicken Pancake
By The Pizza Place
180 ДЕН
Pizza Roll White
By The Pizza Place
300 ДЕН
Pizza Roll Red
By The Pizza Place
300 ДЕН
Пеперони Сендвич
By The Pizza Place
130 ДЕН
Капри Сендвич
By The Pizza Place
130 ДЕН
Домашен Сендвич
By Enriko
140 ДЕН
Трдло Хот Дог
By Transilvanisko Trdlo
50 ДЕН
Трдло Вегетаријанско
By Transilvanisko Trdlo
120 ДЕН
Мултивитамински Џус
By Soho House
160 ДЕН
Чиа Пудинг
By Soho House
160 ДЕН
Мусли Оброк
By Soho House
150 ДЕН
Парма Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Салмон Сендвич
By Soho House
220 ДЕН
Протеинска Овесна Каша
By Soho House
150 ДЕН
Моцарела Авокадо Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Тунакадо Сендвич
By Soho House
210 ДЕН
Raspberry Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Breakfast Smoothie
By Soho House
180 ДЕН
Еxotic Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Peanut Butter Smoothie
By Soho House
160 ДЕН
Oмлет со песто и пармезан
By Soho House
210 ДЕН
Кајгана со пршута и пармезан
By Soho House
210 ДЕН
Телешка Чорба
By Idadija M
100 ДЕН
Трдло Печеница
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Трдло со говедска чајна
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Лисната пица со печурки
By Joy Café & Bakery
80 ДЕН
Грчка Пита
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Лисната пица со спанаќ и домат
By Joy Café & Bakery
80 ДЕН
Бадем Кроасан
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Кифла Сирење
By Joy Café & Bakery
50 ДЕН
Капрезе Лиснaто
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Интегрална Пита
By Joy Café & Bakery
60 ДЕН
Лиснато со пиперки и сирење
By Joy Café & Bakery
50 ДЕН
Самоса
By Joy Café & Bakery
60 ДЕН
Омлет Пециво
By Joy Café & Bakery
100 ДЕН
Кроасан Путер
By Joy Café & Bakery
50 ДЕН
Стапче со сусам/Ким
By Joy Café & Bakery
30 ДЕН
Нутела Кроасан
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Лиснато со кашкавал
By Joy Café & Bakery
40 ДЕН
Bagel Sandwich
By Joy Café & Bakery
90 ДЕН
Моцарела Сендвич
By Joy Café & Bakery
120 ДЕН
Breakfast Sandwich
By Joy Café & Bakery
120 ДЕН
Супа Индиски Дал
By Joy Café & Bakery
120 ДЕН
Кроасан Ванила
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
Лиснато со печурки и моцарела
By Joy Café & Bakery
70 ДЕН
‘Ржан леб со природен квасец
By Joy Café & Bakery
100 ДЕН
Aloe H2O Juice
By DREN
120 ДЕН
Black Water
By DREN
120 ДЕН
Beet Me Juice
By DREN
120 ДЕН
Detoxify Juice
By DREN
120 ДЕН
Golden Tonic Juice
By DREN
120 ДЕН
Ладно Цедено Кафе (0.5L)
By DoBar Bar
350 ДЕН
Ладно Цедено Кафе (0.25ml)
By DoBar Bar
180 ДЕН
Сендвич Дрен
By DREN
250 ДЕН
Wrap
By DREN
200 ДЕН
Кесадиља
By Hotel Russia
220 ДЕН
Комбо Трдло
By Transilvanisko Trdlo
150 ДЕН
Клуб Сендвич
By Casa Cubana
160 ДЕН
Појадок Каса Кубана
By Casa Cubana
190 ДЕН
Бурито во Чедар
By Casa Cubana
220 ДЕН