FoodGuru MK - Повеќе од достава на храна
Loading...

Драги гуруа, нарачки примаме од 13.00! 🍀♥️

Додадено во кошничка!
-->
-->
Категории на храна
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Ресторани »
Најави се
Бургери & Сендвичи
Мексиканско
Пица & Пастрмајлија
Скара
Главно јадење & Мезе
Азиско
Салати
Десерти
Пијалоци
Најави се на
Погрешена лозинка. Пробај со ја заборавив лозинката!
Forgot Password?
Немаш сеуште сметка? Креирај сметка
Додадено во омилени

Што ќе јадеш денес?

Пребарувај храна по категории

Сакаш да знаеш што се нарачува најмногу?

Листа од достапни ресторани

MS Street Food

13:00 - 20:30
Enriko

13:00 - 22:00
Star Ocean

13:00 - 22:00
Drama

13:00 - 22:00
Brisket Sandwich Bar

Затворено
Lokmades

13:00 - 21:30
Step to Food

Затворено
Idadija M

13:00 - 21:30
Fluffy

13:00 - 22:00
Thai Box

13:00 - 21:30
Bife Celik

Затворено
Public Room

13:00 - 20:00
La Puerta

Затворено
Vega

Затворено
Mini Pani Rekord

Затворено
Slatkogram

Затворено
Joy Cafe & Bakery

Затворено
Gemak

10:00 - 18:00
Mini Pani Leptokarija

Затворено
Happy Salad

Затворено
Breadway

13:00 - 19:00
Trend Giro Bar

13:30 - 22:00
Gostilnica Kaj Bale

Затворено
Healthy Wealthy Bistro

Затворено
Chocoworld

13:00 - 21:30
Pizza House

13:00 - 19:00
Mr. Hot Dog

13:00 - 21:00
Chocolart

09:00 - 13:30
Martini

13:00 - 22:00
BKW Hybrid Bar

Затворено
Breakfast Club by Shortbus

Затворено
Pork & Bread

Затворено
Brick Eat

Затворено
Donut Bar Skopje

Затворено
Jes Pasta

Затворено
Brulee

13:00 - 21:00
Palma

13:00 - 22:00
Gustoso

13:00 - 18:45
Street Food

Затворено
Zanzibar

Затворено
Pub Porta

Затворено
Fast Food Petle

13:00 - 21:00
Creperie

Затворено
Zafir

13:00 - 21:00
Sugar Cube

Затворено
DoBar Bar

Затворено
Hotel Russia

13:00 - 19:30
Art of Catering

Затворено
Gran Club

Затворено
Transilvanisko Trdlo

Затворено